TYKOCIN Race

Sześciogodzinna gra terenowa w Tykocinie. 

3 etapy pełne łamigłówek, zadań fizycznych oraz rywalizacji między drużynami. Wygrywa ta ekipa, która zbierze największą ilość naszej gotówki. 

Start gry: 9:30 parking na wjeździe do Tykocina

Koniec: to miejsce ustalicie po ukończeniu wszystkich zadań

Wymagania: Telefon z systemem ANDROID, gdyż przez całą grę korzystacie ze specjalnej aplikacji.

Ilość drużyn: 10

Liczba osób w drużynie: od 2 do 4

BIAŁYSTOK Race

Sześciogodzinna gra miejska w Białymstoku. 

Start gry: 9:30 

Miejsce startu: określona dzielnica (podajemy ją wraz z aplikacją). Jeśli mieszkasz w wskazanej dzielnicy możesz startować z własnej kanapy :P 

Przez całą grę korzystacie ze specjalnej aplikacji telefonicznej, która prowadzi Was na miejsce finału naszej gry. Tam poza zebraną gotówką, liczy się także spostrzegawczość oraz dobra pamięć, gdyż tylko dzięki temu będziecie mogli otworzyć specjalną skrzynię pełną skarbów. 

Gra miejska składa się z 3 etapów, pomiędzy którymi czekają na Was zadania specjalne. 

Ilość drużyn: 10 

Ilość osób w drużynie: od 2 do 4

TRZYDNIÓWKA

Gra, która odbywa się na terenie trzech miast: Białegostoku, Augustowa oraz Ełku. 

Trzy dni pełne emocji i rywalizacji od 8 do 16. Gra jest wymagająca i dedykowana dla osób chcących przeżyć przygodę życia. Podczas gry podróżujemy stopem, śpimy pod namiotami i rozwiązujemy masę ciekawych łamigłówek. Gra jest inspirowana programami telewizyjnymi o podobnej tematyce. 

Atrakcyjne nagrody dla najlepszych ekip.

Ilość drużyn: 30

Ilość osób w drużynie: 2

Gry kawalerskie/panieńskie

Są to zazwyczaj gry dedykowane pod konkretną imprezę. Kilkugodzinne (3-4) z możliwością korzystania ze specjalnej aplikacji. Wycena gry na podaną imprezę jest indywidualna. Istnieje możliwość zorganizowania takiej gry w dowolnym rejonie Polski. 

Urodziny z DISCOVERY RACE

Bardzo indywidualny rodzaj gry kilkugodzinnej. Gry przeprowadzane na imprezach zamkniętych. Wycena gry jest indywidualna. 

Imprezy integracyjne w firmach

Nasze gry są świetnym pomysłem na imprezę integracyjną w firmie. Dzięki nam pracownicy mogą się lepiej poznać, poprawić relację między sobą i zwyczajnie przeżyć fajną przygodę. W przypadku organizacji imprez firmowych zajmujemy się pełną obsługą w skład, której wchodzi: catering, transport oraz świetna zabawa podczas gry. 

Imprezy firmowe są wyceniane indywidualnie po ustaleniu kilku znaczących rzeczy. 

Jesteśmy w stanie przeprowadzić integrację w dowolnym regionie Polski z zastrzeżeniem, że musimy ustalić szczegóły imprezy minimum 4 tygodnie przed jej realizacją. 

Gry fabularne

Gry fabularne to nasza nowość. Są to gry podczas, których drużyny będą mogły wcielić się w różne postacie i rozwiązać nimi zagwozdkę przed, którą staną. Każda postać posiada swoją własną ścieżkę gry. 

Kampanie reklamowe

Oferta ta jest dedykowana dla dużych firm chcących w bardzo ciekawy i innowacyjny sposób przyciągnąć do siebie większą ilość klientów czy też poprawić sprzedaż produktu. W celu realizacji kampanii prosimy o kontakt minimum 6 miesięcy przed jej rozpoczęciem.